FREERIDE KEMP STUBAI 19.-23.4. 2024

Ľadovec Stubai je najväčšia ľadovcová lyžiarska oblasť v Rakúsku. V Stubaiskom údolí je k dispozícii 110 km zjazdoviek. Pred pár rokmi tu vznikla špeciálna freeridová oblasť "Powder Department". Tá ponúka 13 freeridových trás vo voľnom teréne. Pre fanúšikov freestylu sa tu nachádza veľmi populárny snowpark Stubai Zoo.


489 € Cena zahrňuje:

  • 4x celodenný skipass
  • 4 dni snowboardový a lyžiarsky tréner
  • Foto a video coaching
  • Požičanie lavínovej výbavy 


Cena nezahrňuje stravu, dopravu (zaistíme po dohode), poistenie a ubytovanie, to je možné rezervovať v Alpenhaus Monte za cenu 160€


Program kempu:

Prvý deň vo večerných hodinách príchod do hotela. Nasledujúce dni jazda v neupravenom teréne pod dohľadom snowboardového a lyžiarskeho trénera. Technika jazdy, výber trate a výklad práce s lavínovým vyhľadávačom. Večer teoretické informácie k technike, lavínová prevencia, bezpečnosť a orientácia v teréne. Príchod domov v nedeľu večer.

Potrebné vybavenie:

Snowboardová - lyžiarska výbava, helma (je možné zapožičať na mieste) a poistenie.


Bližšie info na:
    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.     Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.