WARMUP STUBAI 27.-29.10. 2023

WARMUP STUBAI 17.-19.11. 2017
Ľadovec Stubai je najväčšia ľadovcová lyžiarska oblasť v Rakúsku. V Stubaiskom údolí je k dispozícii 110 km zjazdoviek. Pred pár rokmi tu vznikla špeciálna freeridová oblasť "Powder Department". Tá ponúka 13 freeridových trás vo voľnom teréne. Pre fanúšikov freestylu sa tu nachádza veľmi populárny snowpark Stubai Zoo.


310 € Cena zahrňuje:

  • 2 a poldenný skipass
  • 2 a pol dňa snowboardový a lyžiarsky inštruktor
  • Foto a video coaching

Cena nezahrňuje stravu, dopravu (zaistíme po dohode), poistenie a ubytovanie, to je možné zabezpečiť v Alpenhaus Monte za cenu 70€

Program kempu:

Snowboardový kurz a lyžiarský kurz je určený pre začiatočníkov aj pokročilých jazdcov. Prvý deň v dopoludňajších hodinách príchod do hotela. Nasledujúce dva a pol dňa tréning a zlepšovanie techniky na zjazdovkách, v parku a v neupravenom teréne pod dohľadom snowboardového a lyžiarskeho trénera. Testovanie snowboardov NITRO a lyží ARMADA. Večer teoretické informácie k technike. Príchod domov v pondelok večer.

Potrebné vybavenie:

Snowboardová - lyžiarska výbava (je možné zapožičať na mieste) a poistenie.


Bližšie info:
     Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.      Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.